CYTATY O DZIECIACH NA GAZETKĘ DLA RODZICÓW 7617601401 - Allegro.pl

Serdeczne podziękowania dla Rodziców Ani i Olka za zakup pięknego domku dla lalek. Drewniany domek dla lalek stanowi marzenie wielu dzieci. Takim domkiem z drewna może się bawić zarówno chłopczyk, jak i dziewczynka. W końcu zabawa w dom jest niezwykle uniwersalna.

25 listopada na całym świecie obchodzony jest Dzień Pluszowego Misia. Dzień ten uczciły również dzieci z grupy ” Biedronki”, choć tym razem misie musiały zostać w domu, każdy z dumą opowiadał o swoim ulubionym pluszaku. Ten dzień był bardzo radosny i „misiowy” – zabawy odbywały się w rytm znanych piosenek o misiach.

Biedronki podczas kwarantanny nie próżnują i wszystkie zadania przesyłane przez Panie wykonują😃

Biedronki zwiedzały nowy budynek szkolny.

Aktywne Biedronki w tygodniu Dbamy o zdrowie każdego dnia odwiedzały salę gimnastyczną. Duża przestrzeń umożliwia zabawę w różnego rodzaju gry bieżne. Przedszkolaki miały również okazję poćwiczyć na nowej „sali gimnastycznej”, wyposażonej w duże lustra. Cieszymy się, że oprócz codziennych zajęć ruchowych w przedszkolu, możemy również w ten sposób rozwijać swoją kondycję.

Biedronki piszą list do Świętego Mikołaja.

Tydzień o tematyce; Dzień i noc.

 

Tydzień o tematyce: Opiekujemy się zwierzętami.

Tydzień o tematyce: Kapie, kropi, mży…

 

Listopadowe urodzinki

Dowolne zabawy w sali.