Zajęcia ruchowe i ćwiczenia gimnastyczne jak wiemy mają korzystny wpływ na rozwój fizyczny dziecka a przy okazji dają dużo radości!

W środę tj. 2 grudnia Biedronki pierwszy raz ćwiczyły w swoich strojach sportowych na sali gimnastycznej.
Biedronki samodzielnie i z ogromną radością zakładały stroje sportowe,które nie krępują ruchów, dają swobodę podczas wykonywania ćwiczeń. Już  podczas przebierania się w stroje gimnastyczne ćwiczymy  sprawność motoryki małej i dużej. Musimy się schylić,sprawnie zakładać skarpetki,wykonywać precyzyjne ruchy naszymi malutkimi rączkami. Każde Biedronka  wie, że ruch to zdrowie i chętnie uczestniczy w organizowanych zajęciach na sali gimnastycznej, co widać na zdjęciach.

Meldujemy, że takie zajęcia w naszej grupie będą odbywały się w każdą środę.

Zapraszamy do galerii……