W końcu nadszedł ten wyjątkowy dzień, na który czekają nasze kochane przedszkolaki od początku karnawału! Dzień balu przebierańców…Od samego rana  w naszej kolorowej, ozdobionej balonami szatni dało się słyszeć gorące rytmy karnawałowej muzyki,która każdego zachęcała do poruszania się w rytm muzyki,każdego, kto wchodził do przedszkola. A w szatni gorące przygotowania i ostatnie poprawki, by wejść do sali i zrobić na wszystkich ogromne wrażenie. Księżniczki, króle, policjanci, strażacy, Elzy, motylki, pszczółki, koty, jednorożce… można by wymieniać bez końca, bo kreatywność naszych rodziców nie zna końca! Wszystkie przedszkolaki wystąpiły w pięknych strojach, starannie przygotowanych w domu. W tym dniu uśmiech nie znikał nikomu z twarzy, tym bardziej z tego faktu cieszył się pan fotograf. Sesja w sali, potem szybkie śniadanie i szybciutko na salę gimnastyczną, gdzie czekali już na nas animatorzy – piracka para. Piraci oficjalnie rozpoczęli bal wystrzałem konfetti! I zaczęło się szaleństwo w rytm muzyki i układów tanecznych pokazywanych nam przez animatorów. W czasie zabaw była też chwila przerwy na uzupełnienie płynów, a potem znowu tańce: z chustą, w kole, w pociągu i solo. Gromkimi oklaskami wybieraliśmy Króla i Królową Balu w każdej grupie. Mogliśmy też pobawić się tunelami, które każde dziecko uwielbia. Pod koniec za wzorowe sprzątanie sali z balonów i konfetti nasze przedszkolaki dostały pirackie monety. I tak zmęczeni, ale zadowoleni dotarliśmy do naszych sal na obiad, a po nim przez cały dzień żyliśmy karnawałowym szaleństwem na sali. Kolejny tak wyjątkowy dzień dopiero za rok. Już nie możemy się go doczekać! Zapraszamy do galerii.

Panu Marcinowi serdecznie dziękujemy za wykonanie zdjęć tego wyjątkowego dla nas dnia!