We wtorek rozegraliśmy zawody w mini koszykówkę dziewcząt oraz w środę w tenisie stołowym szkół podstawowych. Nasza reprezentacja koszykarek SP6 w składzie: Martyna Żurek, Laura Kania, Ala Lewandowska, Oliwia Fira, Sandra Godziek, Michalina Lorenz, Wiktoria Wyrobek, Julia Bińkowska, Zosia Faba, Sandra Rybak.

W koszykówce wielki niedosyt. Mierzyliśmy wysoko.  Nasze koszykarki SP6 trafiają w grupie na szkoły sportowe. Pierwszy mecz wygrywamy 12:0, drugi z SP 13 niestety przegrywamy 14:6 natomiast z klasą sportową z siatkówki po dobrej grze przegrywamy 8:3.  W tym meczu pomimo dużej przewagi Naszych dziewcząt przegrywamy. Piłka nie chciała znaleźć się w koszu. W takich zawodach liczy się wynik. W grze o 5 miejsce wygrywamy wysoko 23:8.

Pomimo tego duże brawa dla naszych uczennic z klasy 5 i 6 SP6 !

Dzisiaj zawody w Tenisa Stołowego. Nasza Reprezentacja SP6 w składzie : dziewczęta: Laura Kania, Sandra Łyszkiewicz oraz chłopcy: Nikodem Kostka, Michał Zegrodzki, Najpierw dziewczyny wywalczyły 2 miejsce , chłopcy nie chcieli być gorsi i za chwile także wywalczyli 2 miejsce !!  To duży sukces Naszych uczniów oraz szkoły.

Brawo SP 6 !